مطالعه پرونده

درخواست مطالعه پرونده

مطالعه پرونده چیست؟

افراد معمولا قبل از شروع فرایند قضایی تمایل دارند بدانند تا میزان شانس آنها برای برنده شدن در دعوی چقدر است؟ برای این منظور آنها به وکیل مراجعه و با اریه مدارک خود نظر او را در این خصوص جویا میشوند. وکلا پس از ارزیابی و مطالعه مدارک در خصوص مسایلی از قبیل نحوه طرح دعوی، دادگاه صالح و میزان احتمال برنده شدن افراد اظهار نظر میکنند. این فرایند مطالعه پرونده نامیده میشود.

CallVakil با بهره گیری از وکلای تراز اول اقدام به ارایه خدمات مطالعه پرونده آنلاین مینماید. برای این کار باید ابتدا مدارک خود را در حساب کاربری خود ارسال نمایید. کارشناسان ما با شما تماس گرفته و با بررسی موضوع در در تیم وکلای CallVakil در خصوص پرونده شما اظهار نظر خواهند نمود.

چرا CALLVAIL ؟

صرفه جویی در هزینه:

میزان هزینه ای که شما برای "مطالعه پرونده" در CallVakil میپردازید تا 90 درصد کمتر از هزینه ای است که شما در مراجعه حضوری به وکیل پرداخت خواهید نمود.

صرفه جویی در وقت :

مطالعه پرونده اصولا همراه با گرفتن وقت قبلی و حضور در دفتر وکیل است . در CallVakil همه ی این عملیات از راه دور انجام شده و در نتیجه در وقت شما صرفه جویی می شود .

مشاوره تخصصی

الزاما همه ی وکلا در همه زمینه ها متخصص نیستند . وکلا بر حسب زمینه ایی که در آن سابقه بیشتری دارند از تخصص بیشتری برخوردارند . در CallVakil پرونده شما به متخصص ترین وکیل در زمینه ی کاری شما ارجاع می شود .

لازم به ذکر است که این سایت در حال اخذ مجوزهای فوق میباشد

تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت فناوری های نوین همراز فیدار می باشد